Udana relacja partnerska – warsztat Nowych Cichych Ustawień metodą B.Hellingera 26 września 2020

Warsztaty Nowych Cichych Ustawień metodą Berta Hellingera to spotkania, podczas których w głęboki sposób można przyjrzeć się tematom, które są trudne w życiu. Jest to metoda pracy, gdzie zmiany zachodzą bardzo szybko i głęboko, gdy tylko Klient na to pozwoli. Podchodzę do tej metody z wielkim szacunkiem jako psycholog i psychoterapeuta, który przez osiemnaście lat studiów poznał wiele metod pracy z psychiką. W ojej pracy nad sobą ta metoda zadziałała najbardziej, najgłębiej i wiele jej zawdzięczam. Dlatego chętnie pracuję korzystając z odkryć Berta Hellingera.

Są tematy, z którymi można pracować w gabinecie z terapeutą, a są takie, którym warto przyjrzeć się w grupie.W pracy grupowej możemy uwalniać traumy, ograniczenia, blokady, uwikłania inaczej niż podczas pracy indywidualnej.

Pracując w kameralnej grupie bardzo dbam o wzajemny szacunek, o wartości, które są ważne dla mnie w pracy jako psychologa.

Zapraszam na warsztat, dotyczący udanej relacji partnerskiej, podczas których każdy będzie mógł odkryć, co stoi na drodze w jego relacji lub co, może zrobić, by odnaleźć głębsze porozumienie z partnerem.

 

Termin:  26 września 2020
Miejsce:  Dom Kultury Bakara, u. Różana 4-6, Wrocław

Czas trwania: 9.00 – 19.00 (w tym godzinna przerwa na obiad)

Inwestycja:
Reprezentant  200 złotych
Ustawienie własne  380 złotych

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 200 złotych płatna przelewem na rachunek bankowy rezerwuje miejsce na warsztacie. Pozostała część płatna gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

Wpłata na rachunek bankowy:

Centrum Skutecznej Psychoterapii Magdalena Choma Wrocław Strońska 35/7

ING Bank Śląski 43 1050 1575 1000 0090 7227 5499

W tytule: warsztat psychologiczny

Zapisy poprzez zgłoszenie na stronie internetowej: magdalenachoma.pl

Dane do rachunku proszę przesyłać na adres kontakt@magdalenachoma.pl.

Proszę zaznaczyć, czy chcecie Państwo mieć własne ustawienie czy być reprezentantem.

Zapisz się na warsztat